1) Očistěte kůži

A) Očistěte kůži v místě, kam chcete natetovat Golden Tats®.  Odstraňte z kůže make-up, písek a odmastěte od krémů. Nejlepší je kůži očistit a odmastit vodou s trochou mýdla či alkoholem (ne tím, který se pije :)). Kůži poté zcela osušte. Máte-li na místě, kam chcete tetovat, chloupky, je lepší je nejprve oholit, jinak Vám tetování nevydrží několik dní.

B) Pokožka se má sice před tetováním správně očistit od make-upu, my jsme však zjistili, že se tetování dá umístit na obličej – př. čelo, tvář, líce, a to i přes silnou vstvu líčení. Jste-li nalíčená, a chcete-li tak zůstat, sloupněte pouze ohrannou fólii z tetovačky a rovnou přitiskněte na obličej bez předchozího odlíčení. Použijte poté vlhký tampónek – ne mokrý, aby Vám voda tekoucí po tváři nerozmazala make-up – a lehce s ním “oťupkávejte” papírek s tetováním. Pak jen opatrně sloupnout a je to! 🙂

2) Vystřihněte požadované tetování z platíčka

Snažte se stříhat co nejvíce ke kraji tetovačky, bude se Vám pak lépe nalepovat. Pokud jste si vybrali náramkové tetování, pravděpodobně bude třeba ještě upravit jeho délku, ať vám sedí na ruce / noze. To udělejte ještě před dalším krokem.

3) Odlepte ochrannou průhlednou fólii

Jakmile odstraníte ochrannou fólii, tetovačka pod ní je lehce lepivá – myslete na to při dalším kroku, ať si tetování nechtíc nenalepíte na jinak, než jste chtěli.

4) Přitiskněte tetování na tělo

Snažte se trefit do požadovaného místa na první pokus. Jinak můžete tetovačku při přesunutí zničit.

5) Namočte tetování

Vezměte dostatečně vlhký hadřík či houbičku a navlhčete papír s tetováním. Nebojte se, papír musí být mokrý skrz na skrz – tak se aktivuje lepidlo. Podržte chvíli papír s tetováním na těle, můžete lehce přitlačit, aby se snáze tetování nalepilo. Doporučujeme používat hadřík, ale v nouzi si vystačíte klidně i s papírovým kapesníkem / ubrouskem.

 6) Jemně odstraňte papírek a HOTOVO 🙂

Užívejte si hitu letošního léta.

Golden Tats® vydrží dokáže vydržet až 6 dní. Používáte-li krém na pokožku, můžete jej nanášet i přes tetování. S Golden Tats® se bez obav můžete koupat ve vodě, sladké i slané.

 7) Odstranění tetování

Tetování běžně odstraníte tak, že jej potřete alkoholem nebo dětským olejem, počkáte 10 sekund a pak jej setřete ubrouskem či tampónkem. Pokud však chcete sundat tetování už pár hodin po nalepení nebo ještě týž den, velmi dobře bude fungovat jeho sloupnutí izolepou. Zní to sice crazy ale věřte, že to je ultrarychlé, účinné a pokud nebudete rychle škubat, tak i zcela bezbolestné. Nosíte-li tetování již pár dní a chcete ho dát pryč, dobře funguje také odlakovač – naneste pár kapek odlakovače na tampónek, přiložte na chvilku na tetování a pak jen setřete. Kůži po odstranění tetování, ať už za využití kteréhokoli zmiňovaného postupu, omyjte a namažte krémem nebo tělovým mlékem.

Praktická videoukázka (od DzejnArt)

Mrkněte ještě na naše tipy níže 🙂

 

DALŠÍ TIPY

Kdy je tetování nejhezčí?

Originální tetování Golden Tats® vypadá nejlépe 1-2 hodiny po nalepení.

Nenapínejte kůži hned po natetování

Po tetování alespoň deset minut nenapínejte kůži – ať má tetování Golden Tats® čas se hezky přilepit.

I na obličej přes make-up

Pokožka se má sice před tetováním správně očistit od make-upu, my jsme však zjistili, že se tetování dá umístit na obličej – př. čelo, tvář, líce, a to i přes silnou vstvu líčení. Jste-li nalíčená, a chcete-li tak zůstat, sloupněte pouze ohrannou fólii z tetovačky a rovnou přitiskněte na obličej bez předchozího odlíčení. Použijte poté vlhký tampónek – ne mokrý, aby Vám voda tekoucí po tváři nerozmazala make-up – a lehce s ním “oťupkávejte” papírek s tetováním. Pak jen opatrně sloupnout a je to! 🙂

Zkuste pudr

Pokud tetovačku opatrně po nalepení zapudrujete, vydrží Vám na těle delší dobu.

Kůži klidně mažte tělovým mlékem

Používáte-li na pokožku tělové mléko (nemastné), můžete jej nanášet i přes tetování. Mléko navíc může oživit zářivost barev tetování.

Chloupky pryč

Máte-li na místě, kam chcete tetovat, chloupky, je lepší je nejprve oholit, jinak se Vám tetování začne dříve olupovat.

Koupání s Golden Tats® dovoleno!

S tetováním Golden Tats® se bez obav můžete koupat ve vodě, sladké i slané.

Jděte bronz

Golden Tats® tetování vypadá skvěle na opáleném těle. O důvod víc proč se blýsknout letos před ostatními na pláži.

Podívejte se na inspiraci na našem webu

Vymyslete si vlastní kombinace vzorů a ornamentů nebo se podívejte na web www.GoldenTats.cz do sekce Inspirace, kde najdete spoustu nápadů, jak být co nejvíc IN a cool